PINKNET
  Postcard | Alenka | Core   Přihlásit | Registrace  

POSTCARD

 Katalog
 Autoři pohlednic
 Novinky v katalogu
 Zprávy
 Top21
 Last21
 Náhodná pohlednice
 Informace
 Přečíst pohled
--------
 Slovensky
--------
 Přihlásit se
 Registrace kontaZprávy

1000 nových fotografií, nejnověji Vysoké Tatry (11. 5. 2003)
   Od poslední zprávy na této stránce uplynul více než rok. V našem katalogu za tu dobu přibylo téměř 1000 fotografií (celkem jich nabízíme přes 4500) i několik nových autorů. Jako poslední přibyly fotografie slovenských Vysokých Tater od Kačky Bírové, ale na stránce novinek jsou i další zbrusu nové snímky.

Adam Hauner
Zvířata nejen ze ZOO (30. 4. 2002)
   V poslední aktualizaci naleznete převážně zvířata ze severočeských a plzeňské ZOO, ale i zvířátka další (koně, kočky, krávy).

Adam Hauner
Po zimním spánku ... (21. 4. 2002)
   Probudili jsme se trochu ze zimního spánku a na serveru přibylo přes 80 fotografií od Karla Klímka, Jany Vokálové, Evy Haunerové, Tomáše Filípka a Míly Lakomé. Vše naleznete prehledně na novinkách.

Adam Hauner
Podzimní pozdravy (17. 10. 2001)
   Připravili jsme pro vás velký výběr fotografií s podzimní tématikou - barevné listí, lesy v mlze, první jinovatka atd. Pošlete barvy podzimu svým přátelům!

Adam Hauner
Míla Lakomá, Karel Klímek, Petra Šenová atd. (8. 7. 2001)
   Nové fotografie naleznete u autorů Míly Lakomé (samé květiny), Petry Šenové (koně, jezevčík a jeden západ slunce), Karla Klímka (detaily z přírody, architektura) a u Adama Haunera (zvířátka, květiny, architektura). Vše naleznete prehledně na novinkách.

Adam Hauner
Mirek Mrákota, David Kučera, David Šoulák a Míla Lakomá (7. 4. 2001)
   V katalogu přibylo okolo 60 nových fotografií. Miroslav Mrákota, nováček na našem serveru, přináší podobně jako David Kučera a Luděk Šoulák fotografie převážně ze zahraničí. Mirkovi fotografie pocházejí z oblasti Blízkého Východu, David objektivem navštěvuje Indii, Thajsko, Indonésii a Austrálii, konečně Luděk zamířil do blízkého Švýcarska. Míla Lakomá se vrací ještě k zimě v Krkonoších, Tomáš Filípek zkoumá krásy oblohy při západu slunce. U dalších fotografií mačkala spoušť Hana Myšková, Blanka Dvořáková a má maličkost. Vše naleznete prehledně na novinkách.

Adam Hauner
Glenys Salter podruhé a další (5. 4. 2001)
   Dnes přinášíme druhou část fotografií Glenys Salter, doufám, že se Vam budou líbit stejně jako ty předchozí. Další fotografie pocházejí od Anny Makariousové a mé maličkosti, pár kousků je ještě od několika nováčků. Více na novinkách.

Adam Hauner
Ze zahrady Glenys Salter (21. 3. 2001)
   Australská dáma jménem Glenys Salter má u svého domu poměrně půvabnou zahradu a v ní řadu stromů, keřů a hlavně květin. Ty jí fascinují svými barvami, tvary, ale i proměnami během dne i času. Její manžel jí pořídil digitálek, aby mohla dění na své zahradě zachytit. Při pohledu na dnešní novinky musím říci, že udělal velice dobře.

Adam Hauner
Jiří Pavlík, Petr Nosek a další (18. 3. 2001)
   Zatímco stále ještě přibývají fotografie s velikonoční tématikou, můžete mezi novinkami nalézt také fotografie z Anglie, Austrálie. Nechybí několik zvířátek a květin.

Adam Hauner
Miro Veselý a další (4. 3. 2001)
   Na začátku března nám v katalogu přibyly další velikonoční pohlednice (připravujeme se pomalu na tyto svátky jara), celá řada pohledů na oblohu od Mira Veselého ze Slovenska (od něj také další fotografie), malá princezna od Gabriely Markové ve dvou velikostech a trochu australské přírody od Petra Noska. Podrobně na novinkách.

Adam Hauner
Zvířátka, zimní tématika atpd. Adresář (4. 2. 2001)
   Tak se nám přehouplo tisíciletí a já v návalu starostí poněkud zapomněl psát, co je vlastně na serveru nového. Během prosince a ledna přibyla řada fotografií - zvířátka, zimní Francie i Morava, obláčky (nejlépe se přesvědčit vlastními očky na novinkách.

Před Vánocemi jsme pro naše registrované uživatele přidali pomůcku - Adresář. Do něj si můžete přidat adresy přátel a známých, kterým často posíláte pohlednice. Při posílání lidem z vašeho adresáře už nebudete muset psát dlouhá jména či lovit pracně na klávesnici zavináč - jen si prostě v posledním kroku odesílání vyberete, komu pohlednici poslat. S využitím adresáře lze také poslat jednu pohlednici více lidem. Libí se vám slibované funkce, ale děsíte se přidávání desítek známých? Buďte bez obav! Adresář si sám o sobě pamatuje adresy lidí, kterým jste jako registrovaní uživatelé posílali pohlednici, takže na vás zbývá jen udělat mezi nimi pořádek. Pozor, pro práci s adresářem je potřeba se přihlásit.

Adam Hauner
Vánoční kolekce a další fotky, problémy s doménou (23. 11. 2000)
   Mezi dnešními novinkami převažují fotky s vánoční tématikou, které pocházejí od Hanky Ovesleové a od Evy Haunerové. Mimo to naleznete v Novinkách mix dalších fotografií ze všech možných oblastí.

Mnozí jste zaznamenali problémy našeho serveru v posledních dnech. Bohužel i nís se dotkly problémy s doménami, které se v tomto období většinou platí. Díky překlepu na platebním příkaze nebyl správce doménového prostoru (CZ.NIC) schopen identifikovat platbu a přiřadit ji ke správné doméně. V sobotu byla proto doména p.cz vyřazena z DNS, čoz mělo za následek problémy s načítáním fotografií i přihlášením registrovaných uživatelů. Dnes by vše mělo být již v pořádku a jen doufám, že přístí rok se nám překlepy vyhnou.

Adam Hauner
Vratislav Dluhoš nově, novinky Petra Noska (1. 11. 2000)
   Fotografie pana Dluhoše jsem našel v galerii Grafiky, velice se mi líbily, pan Dluhoš souhlasil a tak se dnes můžete kochat několika roztomilými kočičkami, zelenou chlupatou housenkou, několika scénami z české krajiny, ale i detaily květů a překrásných semen. Prohlédněte si je, stojí to za to.

V novinkách jsou pod zmíněnými fotografiemi snímky Petra Noska, který je momentálně u protinožců, odkud náš server zásobuje klokanovskou tématikou.

Adam Hauner
Fotky Hanky Kubíkové a dalších (4. 10. 2000)
   Přibyl balík fotografií od Hanky Kubíkové, Jany Vaněčkové a dalších. Koukněte se na novinky, kde je naleznete všechny.

Adam Hauner
Nová verze POSTCARD.cz (25. 9. 2000)
   Po mnoha měsících vývoje vám konečně můžeme představit novou verzi naší služby. Hlavní novinkou je možnost uživatelské registrace. Nejen, že si pak budeme pamatovat např. Váš e-mail či jméno, ale také se Vám budeme snažit i na jiných místech ulehčit použití naší služby různými maličkostmi. Navíc již jsou a ještě budou přidány některé další funkce (Připomínač, Adresář, Oblíbené pohlednice, Rozepsané pohlednice...). Vše by mělo být v nejbližší době přeloženo i do dalších jazyků, v okamžiku spuštění je z větší části hotov překlad do slovenského jazyka (zrovna tato stránka není tím pravým příkladem, neb nebude nikdy její obsah překládán).

Zaregistrujte se (odkaz v pravém horním rohu) a poznejte, co vše je Vám k dispozici. Pokud Vám bude některá funkce scházet či Vám bude připadat nefunkční, napište nám (aha@pinknet.cz), budeme se snažit na dotazy odpovědět a hlavně je zapracovat, abychom mohli poskytovat stále lepší a lepší službu.

Zvláštní kapitolou je katalog pohlednic - byl celý vybudován znovu (s některými pohlednicemi jste se již setkali v minulé verzi, ale přesto si dovolíme mluvit o novém katalogu). Nesetkáte se s řadou pohlednic, které byť pocházející z různých free FTP archivů, nebyly v souladu s českým autorským právem (a jelikož většinou nebyl známý autor, nebylo možno je v soulad se zákony uvést).

Adam Hauner
FERSCHMANN s.r.o.
Copyright © 1997–2007 Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro užití služby